16.februar kl. 13.00

Kvalifisering til NM avholdes i Atlanterhavsbadet lørdag 16. februar kl. 13.00.

Vi arrangerer kvalifiseringen i 3 klasser:

  • dameklasse 
  • herreklasse 
  • ungdommer (barn) under 16 år

Atlanterhavsbadet betaler reise og opphold under finalen i Skien Fritidspark for 2 personer (vinnerne i kvalifiseringen i Atlanterhavsbadet i dame- og herreklasser).

Påmelding til kvalifiseringen i Atlanterhavsbadet gjøres i resepsjon i Atlanterhavsbadet med innen 15.februar (ingen påmeldingsavgift).

NM finalen finner sted i Skien Fritidspark i Skien lørdag 30.mars 2019

Premier:

Herreklassen:

  1. plass får dekket reise og opphold i forbindelse med NM i vannsklie lørdag 30. mars i Skien Fritidspark + 10 fribilletter
  2. plass får premie fra Atlanterhavsbadet og mulighet for å delta i NM (på egen regning).
  3. plass får premie fra Atlanterhavsbadet og mulighet for å delta i NM (på egen regning).

Dameklassen:

  1. plass får dekket reise og opphold i forbindelse med NM i vannsklie lørdag 30. mars i Skien Fritidspark + 10 fribilletter
  2. plass får premie fra Atlanterhavsbadet og mulighet for å delta i NM (på egen regning).
  3. plass får premie fra Atlanterhavsbadet og mulighet for å delta i NM (på egen regning).

Under 16 år:

  1. plass får 10 fribilletter
  2. plass får premie fra Atlanterhavsbadet 
  3. plass får premie fra Atlanterhavsbadet 

Den med aller best tid vinner et årskort til en verdi av kr. 3 050,-

Arkiv

Vinnerne i NM finalene:

  • NM 2013 i Sørlandsbadet : Vinner Christian Meisal(representerte Atlanterhavsbadet).
  • NM 2014 i Nordlandsbadet : Vinner Idar Hagen Pryerdalen(representerte Skien Fritidspark ).
  • NM 2015 i Skien Fritidspark : Vinner Idar Hagen Pryerdalen(representerte Skien Fritidspark ).
  • NM 2016 i Grottebadet : Idar Hagen Pryerdalen(representerte Skien Fritidspark ).
  • NM 2017 i Dampsaga bad : Marcus Foss(representerte Sørlandsbadet ).
  • NM i 2018 i Aquarama: Arrangementet ble uoffisielt, dette pga utfordring med tidtakingen. Uoffisielle vinnere Joachim Flesjå (representerte Pirbadet ) og Silje Bryntesen ( representerte Dampsaga Bad ).

Marcus Foss er fremdeles regjerende mester.